Výklad karetNic takového, jako JEDNOU PROVŽDY DANÝ OSUD, neexistuje.

Ne pro aktivního, vědomého člověka.

Karetní výklady slouží k analýze současnosti, pochopení minulosti a nastínění nejpravděpodobnější budoucnosti. Je však třeba mít na paměti, že jediné, co se dá v životě opravdu změnit, je budoucnost.

Zeptat se můžeme prakticky na cokoli, co nás trápí nebo zajímá: partnerské vztahy, zdraví, zaměstnání, celkový postup životem či duchovní cesta, úspěch v podnikání, děti… aj..

Nejčastěji pracuji s tarotem, dále s kartami světelných a přírodních bytostí jako jsou andělé, víly, jednorožci, delfíni aj., s výkladovými kartami a kartami uvědomění.

Nic, co se nám v životě přihodí, není náhoda. Právě karty nám dokáží napovědět, jak tyto situace rozklíčovat, vzít si z nich poučení a obrátit situaci v nejvyšší prospěch svůj i všech zúčastněných.

Než se vtělíme na Zemi, je nám sestaven Životní plán (nebo se na jeho vzniku podílíme). Jeho důležitou součástí jsou Inkarnační smlouvy: dohody o společných úkolech např. s oběma rodiči, dětmi, s partnery, přáteli. Karty nám sdělí konkrétní obsah těchto zadání, abychom pochopili, co jsme se prostřednictvím určitého vztahu přišli naučit.


Víte, že karty používají i někteří buddhističtí mniši? Pracují se speciálními meditačními sadami. Ty jim slouží k sebereflexi a duchovnímu růstu.


Karty vykládám osobně nebo také on-line. Podrobnosti Vám ráda sdělím e-mailem, neváhejte mě kontaktovat