Co je tachyon?
Osobní zkušenost
Vyzkoušejte zdarma
Půjčovna produktů

    
Tachyonová energie je všudypřítomná vesmírná energie, která je základem všeho, co existuje. Je nekonečně inteligentní a obsahuje všechno, co je třeba k vytváření dokonalé formy. Je rychlejší než světlo, nemá žádný kmitočet, nerotuje ani nevibruje. Nepodléhá gravitaci. Má schopnost uvést vše do harmonie – pomáhá nám zlepšit zdraví, upravit vztahy, zvýšit vnímavost, zrychlit osobní růst …
     Podle teorie Dr. Gabriela Cousense existují Subtilní Organizující Energetická Pole (SOEP), která přímo ovlivňují naše zdraví. SOEP jsou zodpovědná za vznik, vývoj a udržení všech tvarů, mají vlastní inteligenci a existují těsně pod rychlostí světla.
Špatný životní styl, vlivy prostředí, negativní myšlenky a emoce oslabují SOEP, která pak přestávají pozitivně ovlivňovat naše těla. Tachyonizované™ produkty mají schopnost znovu posilovat SOEP. SOEP pak přemění tachyonovou energii na frekvence potřebné k uzdravení. Tento samoléčebný proces nemá vedlejší účinky, detoxikuje organismus a sám se ukončí po opětovném uvedení organismu do dokonalého řádu.


     TachyonizovanéTM produkty firmy Advanced Tachyon Technologies můžeme přirovnat k trvalým anténám, které přijímají tachyonovou energii a vyzařují energii o frekvenci, která je potřebná pro uvedení organismu do dokonalého řádu. Tyto produkty používají lidé v běžném životě i terapeuti ve více než 90 zemích.


OSOBNÍ ZKUŠENOSTI

     Než jsem jako malá usnula, kdosi mi chystal milá překvapení: na stropě nad mou hlavou pokaždé vykvetly zcela jiné květy. Jeden vedle druhého...jako živá tapeta. Byly tak skutečné! Usínala jsem s úsměvem na rtech. Tehdy jsem se naučila držet tajemství: Světelné bytosti mě požádaly, ať o květinových hrách nikomu neříkám a já jim vyhověla.
     Asi ve čtyřech letech mě rodiče přivedli do katolického kostela. Mše, svaté zpovědi, později výuka náboženství... brala jsem to všechno velice vážně. Byly to začátky mého sebepoznání. Rovněž jsem dostala cenný dar: objevila jsem Stvořitele, Krista a Marii, své celoživotní lásky.
     Někdy kolem "sametové revoluce" ve mně zesílila touha poznat svět Energií na vlastní kůži. Prošla jsem nejrůznějšími kurzy a semináři. Učila jsem se naslouchat vnitřnímu vedení: slyšet-neslyšet vnitřním sluchem odpovědi na spoustu svých zvídavých otázek. Nechávala jsem se vést. Stávala jsem se nástrojem Světla a Lásky. Začala jsem pracovat s lidmi.
      Rozhodně jsem nemínila používat nějaké vnější prostředky. Kdepak, jen žádné produkty!
Jenže po roce práce sedm dní v týdnu, naplněných několikahodinovým předáváním léčebné Energie nebo regresní terapií aj., jsem pociťovala divnou únavu až v kostech... Byla jsem zdravá - ale... Uvědomovala jsem si varování toho vnitřního "ale" stále intenzivněji.
     Meditovala jsem - a žádala o vedení, jak nyní dál. Po skončení meditace jako by mě "někdo" zvednul a otočil - nakráčela jsem k počítači a - dodnes nevím jak - našla jsem odkaz na tachyonizované produkty. Text k nim mi připadal zajímavý, ale... byly to PRODUKTY - a to jsem odmítala přijmout.
     Trvalo jen pár týdnů, než jsem tachyon poznala opravdu zblízka. Vystavovala jsem tehdy na festivalu Ezotera v Praze. Přistoupila ke mně sympatická křehká dívenka. Držela cosi zabaleného ve fialové látce. Říkala: "To jsou moje dětičky." Byly to krystaly TLC Bars.

     Zaujaly mě - i když zdaleka ne tolik, jako krásný velký krystal, který se jí houpal na krku. Žadonila jsem, ať mi ho půjčí. Nechtěla. Prý je to přívěs druhého stupně, Vortex pendant - a je tak silný, že nezkušenému může vyvolat silnější detoxikaci. Nedala jsem se. Po opakovaném ujišťování, že to určitě "přežiji", mi dívenka přívěs půjčila. Začala jsem popisovat, co se se mnou děje... jak je můj čakerní systém vyrovnáván - a že silněji komunikuji s archanděly - a že touto cestou mohu zesílit mimosmyslové vnímání. Dívenka tleskala rukama a hlasitě se radovala.
     To bylo moje seznámení s tachyon-produkty. Od té doby, na základě vlastní zkušenosti, vím, že fungují. Zařadila jsem je do svých terapií - i do sezení, při nichž např. vykládám karty nebo přebírám informace Shora automatickým písmem. Poeticky řečeno, tachyony přitahují maximum Světla, Zdraví, Lásky a Síly - a Nejvyšší Moudrosti... plus cokoli jiného, co klient či já právě potřebujeme.

     Od roku 2008 studuji na tachyonové Univerzitě integrovaných věd doktora Davida Wagnera. Absolvovala jsem výcvik v emočních terapiích za použití léčebných krystalů TLC Bars a cestu osobního růstu spojenou s kurzy Vortex pendant I., II. a II. plus.
     Ve své pracovně mám umístěny prostorové tachyonizované krystaly sun spots. Lůžko, kde probíhají terapie, je vybaveno ultradisky, tachyonizovanou dekou, ultracoconem a meditačním přehozem. Akupunkturní body harmonizuje speciální krystal Vogel. Ten rovněž používám k zasvěcování do Reiki.

O tachyonizovaných materiálech také přednáším.

Více informací najdete na www.planet-tachyon.com/hannah

Pro každého, koho tachyonizované produkty opravdu zajímají, mám připraveny dárečky zdarma:
- čištění čakerního systému prostřednictvím tachyonizovaných krystalů TLC Bars v délce 1,5 hodiny,
- třicetiminutová relaxace v osobním coconu spojená s očistou Vašeho energetického systému krystaly TLC Bars.

Vice najdete v sekci dárečky.
 

Půjčovna produktů


Možnosti využití tachyonové energie jsou úžasné. Přináším vám možnost vyzkoušet si, jak může zlepšit i váš život. Tachyonová energie je zdrojem všech frekvencí, harmonizuje a ladí všechny frekvence naší hmotné roviny, ale sama není ovlivnitelná žádnou z nich. Jeden a ten samý produkt tedy může bez obav používat více lidí.
   Nabízím vám možnost zapůjčení několika typů nejoblíbenějších tachyonizovaných produktů. Možná s jejich pomocí snáze projdete dočasnou krizí, možná se rozhodnete, že budete tyto výrobky používat více. Možná vás vůbec neosloví. Důležitá je však vlastní zkušenost.
  
Pokud se rozhodnete, že si zapůjčený 
výrobek koupíte, nebudu vám účtovat půjčovné.

 

Podmínky zapůjčení

 • uhrazení zálohy ve výši plné ceny výrobku,
 • šetrné zacházení – v případě poškození bude k půjčovnému připočítána příslušná částka, podle výše škody,
 • v případě, že se rozhodnete si produkt zakoupit, vám nebudu účtovat půjčovné. Rozhodnete-li se tak, uvědomte mě o tom prosím včas.
 •  
  Produkty k zapůjčení a půjčovné

  Kód

  Produkt

  Denní sazba

  Týdenní sazba

  Měsíční sazba

  Maloobch. cena

  SD-1

  Silika disk 10 cm

  20 kč

  100 Kč

  300 Kč

  1 150 Kč

  SD-6

  Silika disk 15 cm

  25 Kč

  120 Kč

  360 Kč

  1 810 kč

  SD-1U

  Ultra disk 10 cm

  25 Kč

  120 Kč

  360 Kč

  1 600 Kč

  SD-6U

  Ultra disk 15 cm

  30 Kč

  150 Kč

  450 Kč

  2 590 Kč

   

   

   

   

   

   

  LB-1

  Pás Liberty

  40 Kč

  200 Kč

  600 Kč

  4 810 Kč

  TC-1

  Osobní kokon

  80 Kč

  400 Kč

  1 200 Kč

  12 410 Kč

  TC-U

  Osobní kokon Ultra

  100 Kč

  500 Kč

  1 500 Kč

  15 990 Kč


  Ceny jsou včetně DPH.
  Změna cen je vyhrazena.