Shanti

 

Shanti je slovo ze sanskrtu, původního jazyka na Zemi. Znamená „mír“. Chápu jej a ztotožňuji se s ním jako s cílem své činnosti: být osobní průvodkyní na cestě k Vašemu vnitřnímu bodu míru, k jemné blaženosti a lásce. K rovnováze přijetí a dávání. K celistvosti.

 

Shanti - vědomě k plnému životu

Léčivý obrázek na úvodní stránce mého webu se jmenuje „Brána srdce“. Napomáhá jemnému otevírání a očistě srdeční čakry. To je v dnešní době zvláště potřebné, hlavně pro úspěšné a trvalé osobní přeměny i celkový vibrační růst na planetě Zemi:-)

Originál obrazu vytvořila na základě podnětů od jemněhmotných bytostí Elfů akademická malířka Jiřina Lockerová.

Jak může být malba „Brány“ prospěšná Vám osobně? Stačí, když se příjemně zklidníte (několika hlubšími nádechy nosem a pomalými výdechy ústy stočenými do kroužku, tzv. jógový dech), zaměříte pozornost do svého srdečního centra a pak se na „Bránu“ zahledíte. Vnímejte její energii… Nadechujte ji, čistou a zářivou…a vydechujte a odevzdávejte všechnu zátěž a stres…:-) Tíha odplouvá… Můžete pocítit, jak se Vaše srdeční čakra mírně zahřívá… rezonuje Láskou… a fyzické teplo se pomalu rozlévá do celé Vaší hrudi:-)

„Brána“ mj. funguje jako prostorový zářič. Můžete si ji pověsit na zeď, vložit pod nádobu s tekutinou nebo jen nechat volně stát v prostoru. Také ji můžete učinit součástí svého domácího „oltáře“. Máte svou soukromou svatyni? Můžete pro ni vybrat to místo ve Vašem bytě či domě, kde se cítíte opravdu dobře. Svatyně se stane místem setkání - se sebou samým a s univerzální Energií:-) Prostoupí Vaše „všední“ i sváteční dny dotykem skutečného D(d)uchovna.