Reference


Mgr. David Dvořák, LL.M.:

Možná to bude znít divně, ale v domě, kde máme naši kancelář, "strašilo". Ačkoliv se o tom nikdy nahlas nemluvilo, občas mi někdo šeptem potvrdil, že slyšel večer různé podivné zvuky z horního patra a podobně. Také poplachové čidlo v noci mnohokrát hlásilo planý poplach. Horní patro jsme nevyužívali a asi 3 roky jsme se ho marně snažili dát do podnájmu.

Když mě jednou napadlo, že by bylo dobré s tím něco zkusit udělat, vzpomněl jsem si na Hanku, která mi již mnohokrát předtím v terapii pomohla s jinými problémy. Bylo to docela dobrodružné, protože "zásah" jsme museli udělat v utajení před mými kolegy. Nakonec se ukázalo, že "strašení" prováděl náš domácí ochranný duch, který měl plno práce s různými nekalými bytostmi, které se v domě také usadily. Po vyčištění a harmonizaci prostoru, kterou Hanka provedla, již nejen nestraší, ale já osobně mám pocit, jakoby ze mě či
celé kanceláře někdo sňal obrovský balvan. Sice té souvislosti moc nerozumím, ale od té doby mě najednou práce mnohem víc baví a vše mi připadá radostné a v pohodě. A netrvalo dlouho a nyní se již chystá podpis smlouvy na pronájem horního patra.

Takže, Hanko, ještě jednou moc díky, nejen za mě:-))

David
------------
Daniela Humhalová, 20. 3. 2012
Když jsem k Hance přicházela poprvé, asi před dvěma lety, byla jsem mírně zvědavá a bez očekávání. Odcházela jsem šťastná, že andělé jsou tu i pro mne.------------------
ING. TIBOR KOVALSKÝ, 22. 3. 2012
Han Ajastu jsem si našel na webu - potřeboval jsem si ověřit pár věcí a moc jsem se chtěl podívat do minulého života. Jsem projektový manažer, ICT konzultant a IT architekt na volné noze, pohybuji se v dnešním ostrém businessu v bankách, v prostředí, které je náročné, až vražedné, a přitom tak krásné. Rád cestuji, miluji bílé víno, velmi rád létám svým letadélkem a do mé životní cesty se mi "pletou" ženy. Mám děti, na české poměry jich je trochu víc, mám i vnouče. Mám je rád a ony mne také.

Han pro mne udělala obrovskou službu: pootevřela mi dveře do mé "třinácté" komnaty. Ukázala mi že vesmír je něco jiného než černá prázdnota. Předvedla mi, že vzdálenost a čas, emoce jako láska a strach, jsou jen pojmy, které lze vnímat i jinak. Podívali jsme se do mých minulých životů (byl víc než jeden, ale nešli jsme do všech...proč také?), a při tom všem mne držela za ruku, za loket, abych se nesmýkl, neupadl, neodletěl do toho nekonečného prostoru.

Pomohla mi a stále pomáhá si uvědomovat, že život je krásný, protože mám úkol, který nemohu jen tak odhodit, ale musím ho nejprve identifikovat, a pak ho začít plnit. Je to těžké ale krásné, a s pomocí, jakou mám od Han, si myslím, že je to i reálné.

Han je mimo jiné i krásná a moudrá žena, s kterou jsem jako muž mohl probrat i některá tabuizovaná témata. Emoce, rodinu, partnerky, sex, ego, peníze, kariéru. Nečekal jsem rady typu "toto kupte" nebo "toto už nikdy nedělejte" a také jsem je neslyšel. Han musíte umět poslouchat. Já se to stále učím.
-----------
Tibor Kovalský, nezávislý profesionál
Oldřich Burda, 26. 3. 2012:
Je neuvěřitelné, co Hanah dokáže v člověku najít a poladit to, aby se to narovnalo. Jen tak dál. Dík Olda
------------
Ing. Jana Mihulková, 26. 3. 2012:

Nošení silica disku štěnětem na posílení a ochranu proti napadení blechami.

Naše štěně bílého boloňského psíka dostalo ve čtyřech měsících blechy a ani
pravidelné vybírání z kožíšku a stříkání esenciálními oleji blechy
neodradilo od rychlého rozmnožování. Když jsem jich na jeden zásah našla asi
20, vzdala jsem to a aplikovala za krk přípravek na hubení Frontline.
Protože bílý pejsek miluje pohyb venku, musela jsem často koupat a do 4
týdnů jsem objevila novou blechu. V té době jsem pro něj dostala malý silica
disk, který jsem přišila pod kousek látky k obojku a od té doby jej stále
nosí na krku - blechy někam odešly, žádnou další jsem neobjevila, dnes je to
6 týdnů
-------------
Moje zkušenost s terapiemi u Hanky.

Hanku jsem potkala v té pro mě nejlepší době, v období radikálních životních
změn, rozchodu s partnerem, se kterým jsem byla déle než čtvrt století.
Působila jako bílý anděl, který mi podal ruku k cestě do nebe.
Nejprve jsem prošla její meditací se zlatými kosatkami, nádherný
prosvětlující, povzbuzující a zároveň uklidňující zážitek. Neváhala jsem a
vyzkoušela pak Hančin způsob čištění čaker pomocí krystalů, práce s emocemi
a zážitkovou konstelací. Odcházela jsem rozsvícená a pochopila jsem, že
ještě zdaleka nemám všechno tak vyřešeno, jak jsem se domnívala. Pracovala
jsem předtím asi rok a půl aktivně s Radikálním odpuštěním a prošla jsem
několika hodně silnými Cestami podle Brandon Bays, myslela jsem, že už mám
všechno prožito a odpuštěno. Přesto jsem šla pak k Hance na ťukání AFT a
moje duše si vždycky řekla, co ještě potřebuje odložit, jaká přesvědčení a v
hloubce ukryté zážitky a emoce jí už neslouží. Od problémů se svým okolím
jsem se za 3/4 roku co se chodím k Hance čistit a vést posunula k otázkám
důvěry v život, v podporu duchovními bytostmi, ve své světlo, schopnosti a
sílu, které v sobě mám. Pomalu rostu v samostatnou sebe-vědomou ženu, která
si uvědomuje svá přání i způsoby, jak je splnit. Cítím se čím dál víc
šťastnější, uvolněnější, usměvavější, vnímavější, otevřenější vůči všem
dobrým bytostem, rozhodnější vůči těm, se kterými se dobře necítím. Už vím,
že si vždy mohu vybírat, jak se budu cítit je v mých rukou. Největší radost
mám z proměny a výrazného posunu mého 11-letého syna, který k Hance také
chodí pravidelně odpouštět a čistit škodlivé emoce. Moc mu to prospívá,
začíná si hodně uvědomovat, co dělá a jak se v tom cítí. Zažíváme spolu po
terapiích stavy otevřenosti, bezpodmínečného přijetí, lásky a souznění,
jakých bychom asi bez této práce nebyli společně schopni dosáhnout.
Jsem Vesmíru vděčná, že pro mě toto setkání připravil a vede mě cestou za
světlem a láskou.
Těším se na setkávání s dalšími ženami, která se připravují, mrzí mě, že
jsem nestihla víc meditačních večerů, jistě byly všechny nádherné jako ty,
které jsem mohla prožít.

Haničko, moc ti děkuji, že jsi a že děláš tuto práci pro mě i další dobré
duše
--------------
Moje koordináty:
Marta Tůmová
nar. 30.05.1948
trvale bytem:
Hekrova 819/5
149 00 Praha 4 - Háje
Mé první setkání s pí Hanou bylo sice zprostředkované, ale doslova symbolické. Při jednom zájezdu (Salve Tour, ing. Halamíčková, mohu jen vřele doporučit) jsem se seznámila s velmi milou ženou, která – i když do té doby jsme se vůbec neznaly – pro mne dělala první poslední a pomáhala mi, abych fyzicky vydržela náročný program zájezdu (mám 3. stupeň arthrózy obou kolen a nadváhu, takže se poměrně špatně pohybuji). Její pomoc, kromě psychické podpory, sestávala hlavně z aplikace tachyonu, ale bohužel dotyčná bydlí v Hranicích na Moravě, takže jsem se po návratu nemohla touto léčbou s ní dále zabývat. Nicméně ve mne probudila zájem a já prostřednictvím své neteře Romany, které jsem zadala úkol, aby našla někoho, kdo se tím v Praze zabývá, jsem se ocitla u paní Hany – symbolicky 30. prosince 2010.
Absolvovala jsem u ní několik sezení, které mne přivedly na další cestu poznání. Díky ní jsem získala i další velmi dobré známé – člověka těší, když není se svým trápením sám.
Paní Hana je velmi erudovaná, neustále se ve svém oboru vzdělává. Zajímá se nejen o samotný problém jako takový, ale vždy hledá i širší souvislosti, kontext. Snaží se vždy najít příčinu a jít do hloubky problému.
Je vždy ochotná naslouchat nehledě na čas. V úvodu návštěvy (sezení, seance) se snaží zjistit všechny možné okolnosti, vhodně dotyčného nasměrovat a připravit ho tak na následující terapii, tj. nešetří časem na to, aby se dotyčný uklidnil a hlavně soustředil na svou problematiku. Někdy je těžké, aby člověk dokázal vůbec pojmenovat to, co ho trápí. Teprve vhodně volenými otázkami empatického člověka, který se do Vašeho problému doslova ponoří se dá společnými silami dojít „k jádru pudla“.
A to je ten nejdůležitější začátek. Mít někoho, komu plně důvěřujete, komu se se vším můžete svěřit, o němž víte, že toho nikdy nezneužije a navíc Vám dokáže pomoci.
Určitě je také třeba zmínit velkou kultivovanost projevu a – protože se jedná o mladou ženu – i zjevu. Působí na mne vždy jako dobrá víla, která se snaží nasměrovat své svěřence (nehledě na jejich věk) do dalšího života – je vždy usměvavá, ale důrazná ve svých postupech. Ví, co chce a jak toho dosáhnout. Což pro tápajícího (pochybujícího) člověka jsou velmi důležité záchytné body, neboť potřebuje někoho, kdo ví, co a jak udělat.
Co je na druhé straně velmi sympatické, že je to zároveň milující manželka a matka, prostě člověk z masa a kostí, se svými běžnými denními starostmi, jenž svůj vzácný dar „uzdravovat tělo i duši“ šíří mezi nás.
Jsem moc ráda, že jsem se s ní na své cestě životem setkala a vím, že kdykoliv budu potřebovat, najdu u ní pochopení a pomoc.