Terapie - akupunktura pro mysl 
  - Akupunktura pro mysl
  - Individuální terapie


AKUPUNKTURA PRO MYSL
      „AFT Vám umožní přiblížit se ke Kristovu vědomí. Zjistíte, že skutečně můžeme činit to, k čemu nás nabádali Ježíš a Buddha. Můžeme milovat a odpouštět. Můžeme se vzdát našich trápení, věčného stěžování si a negativních pocitů vůbec. Abychom mohli být zdraví a bohatí, musíme být chytří. A k chytrosti nás může dovést jedině pochopení podstaty těch sil, které řídí náš život.“ – Dr. Kurt Ebert
      Metoda akupunktury mysli je revoluční. Využívá nejnovějších poznatků z oblasti fungování mysli, především znalosti automatických procesů mysli. Dokáže mysl změnit bez toho, že byste museli např. neustále opakovat nějaká pozitivní tvrzení nebo meditovat.
     Vše probíhá na individuálním sezení. Prostřednictvím systému testování a speciálního poklepávání se vytvoří podstatné změny ve Vašem vědomí a zkušenostech. Akupunktura mysli doslovně odladí Vaše negativní myšlenky a naladí Vás na vyšší frekvence. Váš život tak učiní šťastnějším. Projasní Vaši budoucnost. Vaše mysl se stane „… báječným místem k narození“ (=úryvek z díla mého oblíbeného básníka a humanisty Walta Whitmana).


INDIVIDUÁLNÍ TERAPIE
      Nabízím individuální terapie AFT a Akupunktury pro mysl.
Na takovém sezení pracuji se svalovým testem. Určím, na jaké úrovni vědomí leží Vaše obtíže a co je jejich skutečnou příčinou (co je za tím). Poté Vás jemně a účinně provedu zpracováním problému.
Individuální terapie lidé využívají jako prostředek k uzdravování se z fyzických či psychických nemocí a také k osobnímu růstu: příklad – odstraňování potíží se vztahem k sobě (=nízké sebevědomí, sebehodnota, narušené osobní hranice), k partnerovi/partnerce a světu celkově. Někteří rovněž řeší nedostatek peněz či problémy s nalezením své životní práce atd...